Nasza oferta

czyli to co robimy w dużym skrócie

MEBLOBOL - o nas

Założona w 1977 roku firma "Meblobol" kontynuuje rodzinne tradycje meblarskie. Specjalizujemy się głównie w produkcji mebli kuchennych, począwszy od projektu poprzez wizualizację komputerową aż po montaż u klienta

Nasze możliwości oraz umiejętności pozwalają na zrealizowanie nawet najbardziej wyszukanych projektów.

Produkowane przez nas meble są wysokiej jakości, a stosowana technologia produkcji gwarantuje trwałość, niezawodność oraz wygodę użytkowania.

Staramy sie łączyć tradycyjną polską stylistykę z najnowszymi trendami wzornictwa meblowego. Wykonujemy również meble biurowe, hotelowe, do gabinetów lekarskich, sklepów.MEBLOBOL - nasza oferta

Wychodząc na przeciwko oczekiwaniom klientów urozmaicamy i rozszerzamy asortyment. Posiadamy zarówno studio mebli kuchennych w Głogowie Młp. i Kolbuszowej jak i Salon meblowy w Głogowie Młp.

Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment mebli pokojowych, wypoczynkowych, do sypialni, młodzieżowych, do jadalni z wiodących firm obecnych na rynku, a także stoły, krzesła, komody, wieszaki, kwietniki i inne.

W swojej ofercie posiadamy również sprzęt AGD oraz niezbędne akcesoria mebli kuchennych.

Oferujemy zarówno sprzedaż detaliczną jak i hurtową oraz dogodny system ratalny. Zapewniamy fachową obsługę, solidny montaż oraz transport.potrzebujesz więcej informacji?

zapraszamy do kontaktu z nami!


SZYBKI KONTAKT

Jak wykonujemy meble na zamówienie?


pomiar i konsultacje

Wykonujemy pomiary, analizujemy, uzgadniamy wszystkie szczegóły i budżet

projekt komputerowy

Wykonujemy a następnie przedstawiamy do akceptacji szczegółowy projekt.

produkcja

Nasi pracownicy wykonują meble na podstawie projektu.

Montaż

Dowozimy i montujemy meble.

 

© 2017 Kom-Pol    wykonanie: flex-studio