Nasza oferta

czyli to co robimy w dużym skrócie

MEBLE KUCHENNE NA WYMIAR

Meblobol produkuje trwałe, estetyczne i funkcjonalne meble według indywidualnych potrzeb Klienta.

Wykonujemy projekt i wizualizację komputerową w trzech wymiarach korzystając z najnowszego oprogramowania typu CAD. Dopracowujemy projekt wraz z Klientem, tak aby spełniał wszystkie wymagania.

Nasi doświadczeni pracownicy sprawnie i fachowo montują meble wyprodukowane w naszej firmie. Projektując zabudowę kuchni uwzględniamy wymiary wybranych przez KLienta sprzętów AGD do zabudowy, na które oferujemy konkurencyjne ceny.



MEBLE SYSTEMOWE

Wychodząc na przeciwko oczekiwaniom klientów urozmaicamy i rozszerzamy asortyment mebli systemowych.

Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment mebli pokojowych, wypoczynkowych, do sypialni, młodzieżowych, do jadalni z wiodących firm obecnych na rynku, a także stoły, krzesła, komody, wieszaki, kwietniki i inne.

Oferujemy zarówno sprzedaż detaliczną jak i hurtową oraz dogodny system ratalny. Zapewniamy fachową obsługę, solidny montaż oraz transport. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu meblowego w Głogowie Młp. oraz studiów kuchni w Głogowie Młp. i Kolbuszowej.



USŁUGI CIĘCIA I OKLEJANIA

Oferujemy również usługi cięcia i oklejania płyt meblowych. Nowoczesny park maszynowy i doświadczona ekipa produkcyjna gwarantuje szybkie i profesjonalne wykonanie usługi, co już zostało zauważone i docenione przez naszych wielu naszych klientów, którzy z chęcią wracają do korzystania z naszych usług.



WSPÓŁPRACA ZE SKLEPAMI I HURTOWNIAMI

Jako uznany producent mebli chętnie podejmujemy współpracę z odbiorcami hurtowymi i sklepami. Interesuje nas współpraca z klientami nie tylko z województwa podkarpackiego, ale również z innych regionów kraju. Współpraca z producentem mebli Meblobol z Głogowa Młp. to gwarancja satysfakcji i zadowolenia, a także obopólne, długotrwałe korzyści.



Jesteś gotowy do współpracy z nami?

zapraszamy do kontaktui!


SZYBKI KONTAKT

Etapy wykonywania mebli na wymiar


pomiar i konsultacje

Wykonujemy pomiary, analizujemy, uzgadniamy wszystkie szczegóły i budżet

projekt komputerowy

Wykonujemy a następnie przedstawiamy do akceptacji szczegółowy projekt.

produkcja

Nasi pracownicy wykonują meble na podstawie projektu.

Montaż

Dowozimy i montujemy meble.

 

© 2017 Kom-Pol    wykonanie: flex-studio